قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از سایت:

کاربر  گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده درست از خدمات سایت به دقت ملاحضه فرمایید.عضویت کاربران در سایت و استفاده از پروفایل شخصی ،دانلود،آپلود وسایر خدمات به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از سرویس می باشد و در صورت پذیرفتن آن امکان دسترسی و استفاده وجود دارد.

قوانین عمومی:

1.وب سایت تارگو تراول تابع قوانین کشور جمهوری ارمنستان میباشد و  اگر اطلاعات وارد شده توسط کاربران که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود بدون اطلاع قبلی مسدود یا حذف خواهد شد و تارگو تراول خود را موظف به توضیح این موارد نمیداند.

2.تارگو تراول تمام تلاش خود را از راهای گوناگون (بازدید مکان و ...) جهت بررسی صحت اطلاعات وارد شده میزبانان انجام میدهد.با این حال کاربران سایت تارگو تراول مسئول مستقیم اطلاعات ارسالی به سایت می باشند و هر گونه شکایت در مورد محتوای اطلاعات صد در صد به کاربران باز می گردد.

3. این سایت جهت انجام عملیات رزرو 20 درصد از مبلغ کل اجاره را از مهمان دریافت می نماید.

4.تارگو تراول هیچ گونه مبلغی را بابت رزرو به طور جداگانه از مهمان دریافت نمی کند.

5.این شرکت حق خدمات خود را به میزان 10 درصد از کل مبلغ اجاره می داند.

6.مطالب مندرج در آگهی ها ممکن است توسط تارگو تراول بصورت مداوم تغییر کند و یا بروز شود.

7.کاربران موظفند اطلاعات را به صورت صحیح وارد نمایند.

8. این سایت خود را مسئول مستقیم وجوه واریز شده مهمانان جهت انجام رزرو و حافظ منافع آن ها می داند.

9.این شرکت تمام تلاش خود را جهت رفاه حال مهمانان و میزبانان و بهبود مستمر فرایندهای رزرواسیون و کاربری آسان انجام می دهد اما نسبت به خالی از اشکال بودن آن تعهدی ندارد.

تعهدات میزبان :

1.میزبان بایستی ملک را بصورت نظافت شده تحویل مهمان دهد.

2. میزبان باید به کلیه تعهدات خود اعم از ساعت تخلیه و تحویل، شرایط رزرو، امکانات خانه و غیره که در قسمت اطلاعات ملک خود آورده پایبند باشد. 

3.میزبان تعهد می نماید 10 درصد از مبلغ کل اجاره به عنوان حق خدمات متعلق به تارگو تراول می باشد.

4.میزبان نباید با دلایل غیر قابل قبول (مانند اجاره به فرد دیگری در همان تاریخ و ...) از پذیرش مهمانی که قبل از رزرو هماهنگی های لازم را انجام داده امتناع ورزد.

5.اخذ هرگونه هزینه، اضافه بر مبلغ درج شده در سایت توسط میزبان از مهمان تحت هر عنوان اعم از حق کمسیون، پورسانت، حق دلالی و غیره مجاز می باشد.

6.میزبان متعهد است در طول مدت اجاره به کلیه حقوق مهمان احترام بگذارد.

 

تعهدات مسافران و مهمانان:

1.مهمان متعهد است ملک را در موعد مقرر به میزبان تحویل دهد. در غیر اینصورت میزبان می تواند هزینه مدت اضافی را از مهمان دریافت و یا حتی نسبت به تخلیه مکان اقدام نماید در صورت تمایل به تمدید رزرو از طرف مهمان این امر بایستی 48 ساعت قبل به میزبان اطلاع داده شود.

2.مهمان متعهد است ملک و کلیه تجهیزات آن را به صورتی که تحویل گرفته است به میزبان تحویل دهد و در صورت آسیب رساندن هزینه آن را متقبل شود.

3.مهمان بایستی شماره پیگیری رزرو خود را جهت تحویل گرفتن اقامت گاه در اختیار میزبان قرار دهد.

4.مهمان بایستی جهت انجام رزرو، میزان 30 درصد مبلغ کل اجاره را واریز نماید.

5. در صورتیکه مهمان نسبت به لغو رزرو (از زمان تایید رزرو تا 24 ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو) بدون دلیل قابل قبول (در زیر همین بند آمده است) اقدام نماید، مبلغ30 درصد به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

6. دلایل قابل قبول برای لغو رزرو توسط مهمان زمانیکه هماهنگی لازم انجام شده باشد: 1. عدم مطابقت ملک با توضیحات میزبان (مانند متراژ، تعدا خواب، امکانات و ...) 2. لغو رزرو توسط میزبان بدون دلیل موجه (مانند اجاره به فرد دیگری در همان تاریخ)

7.مهمان تنها تا 24 ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو مهلت دارد تا یکی از دلایل بالا را برای لغو رزرو به سایت اعلام نماید.

8.مهمان متعهد است جهت تحویل گرفتن ملک 70 درصد مبلغ باقیمانده را به میزبان طبق توافق طرفین پرداخت نماید.

9.در صورت عدم مراجعه مهمان در زمان رزرو هیچگونه وجهی بازگردانده نخواهد شد.

10.مهمان متعهد است قبل از انجام عملیات رزرو، کلیه هماهنگی های لازم جهت اسکان (آزاد بودن تاریخ رزرو و ...) را با میزبان به طور مستقیم و یا از طریق سایت، انجام دهد. در صورت عدم هماهنگی و تقاضا برای لغو رزرو، وجه تایید رزور قابل استرداد نمی باشد.

 

تعهدات تارگو تراول نسبت به مهمان

1.تارگو تراول متعهد می شود تمام تلاش خود را جهت بررسی صحت اطلاعات میزبان انجام دهد تا مهمان با آرامش خاطر به سفر بپردازد.

2.تارگو تراول متعهد است در صورتیکه مهمان تا 24 ساعت بعد از تاریخ شروع رزرو با دلایل قابل قبول نسبت به لغو رزرو اقدام نماید به خواست مهمان 1. می تواند تمام وجه را به او بازگرداند 2. می تواند در صورت تقاضای مهمان در سریعترین زمان ممکن مکان دیگری را برای مهمان در نظر بگیرد.

3. تارگو تراول بعد از انجام عملیات رزرو توسط مهمان، رسید معتبر قابل چاپ حاوی اطلاعات میزبان و یا یک کد رمزدار در اختیار مهمان قرار می دهد.