نحوه کار تارگو تراول تور

نحوه استفاده از سایت تارگو تراول تور:

تارگو تراول تور برای خدمات آسان و ارائه بهتر خدمات، بستری را از طریق وب سایت تارگو تراول تور فراهم کرده است.به همین خاطر از شما درخواست میکنیم برای سهولت خدمات طبق دستور زیر عمل کنید.

قبل از هر چیز شما به یک اکانت کاربری نیاز دارید.تا بتوانید سفارشات خود را ثبت و ارسال کنید.لازم است که اکانت شما با اطلاعات صحیح و حقیقی در سایت ما ثبت شود.

شما میتوانید با ایمیل،نام و نام خانوادگی  و شماره تلفن همراه خود اکانت کاربری بسازید و پس از وارد کردن  کد امنیتی عضو سایت شوید و توجه داشته باشید اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.

حال شما عضو سایت میباشید و امکان رزرو و پرداخت را دارا هستید.وقتی شما درخواست رزرو خدمتی را میدهید اپراتور و کارشناسان ما درخواست شما را بررسی میکنند و در صورت امکان رزرو هزینه از طریق سایت و یا شبکه های مجازی ما به شما اعلام خواهد شد.به همین دلیل شماره تماس شما برای سهولت کار ضروری میباشد.و شما میتوانید از طریق درگاه بانکی ما هزینه رزرو را پرداخت کنید و کد پیگیری و فاکتور سفارش دریافت کنید.(فاکتور قابل چاپ میباشد)و نسبت به تاریخ تعیین شده خدمت به بهترین نحوه ارائه خواهد شد.در صورت لزوم با شماره تلفن های 0037498253010 و 0037493931212 تماس حاصل کنید.از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم.

تارگو تراول تور سفری هدفمند را به شما پیشنهاد میکند.